Republika Muratyki - jedyne takie mikropaństwo
Oficjalne forum mikropaństwa Republika Muratyki!

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Uwaga!

Wszyscy chętni, którzy chcą zamieszkać i działać w dawnej Republice Muratyki (aktualnie Związku Kalkilistycznych Republik Muratyckich) zobowiązani są zarejestrować się na nowym forum - forum ZKRM. Link do forum - http://forum.zkrm.ct8.pl

#1 2017-09-25 17:20:44

Jihymed Niezyd
Zbanowany
Dołączył: 2017-09-25
Liczba postów: 191
Pieniądze: 50 000 JRD
AndroidSafari 534.30

Witam

Serdecznie witam was mieszkańcy Muratyki.

Przybywam do was z Księstwa Sarmacji, ale w imieniu własnym. Wiele się juz o Muratyce dowiedziałem i przybywam wam pomóc, o ile oczywiście taką pomoc przyjmiecie.

Widzę, że sporo jeszcze przed wami. Na prawie znam sie średnio, na administrowaniu forum rowniez, jednak wszystkiego jest sie człowiek w stanie nauczyć, wcześniej lub później.

Jestem kreatywny i liczę że uda nam się nawiązać współpracę. Mam nadzieję ze pani prezydent również będzie chciała wyciągnąć rękę i moja pomoc przyjąć.

Moja zaletą o której warto wspomnieć jest spory zapas czasu, co jednak neguję trochę to, że mam słomiany zapał. Jednak jak się zapre jestem w stanie zrobić naprawdę dużo


Pozdrawiam serdecznie.

Jihymed Niezyd


Jihymed Niezyd
Calradczyk z urodzenia
Sarmata, Baridajczyk z pochodzenia
Wielonarodowiec z przebywania.

Offline

#2 2017-09-25 17:23:22

Caspar Waxman
Admin forum
Dołączył: 2016-02-09
Liczba postów: 197
Pieniądze: 115 200 JRD
WindowsChrome 61.0.3163.100

Odp: Witam

Witamy szanownego gościa w Muratyce! Oczywiście z wielką chęcią przyjmiemy pańską pomoc. Wydaje mi się że pani prezydent byłaby tego samego zdania co ja [sred])


Premier Republiki Muratyki
Prezes Partii Demokratycznej Muratyki

Redaktor naczelny gazety "Tygodnik Muratycki"

Offline

#3 2017-09-25 17:38:20

Märes Særk
Prezydent
Dołączył: 2017-09-18
Liczba postów: 18
AndroidChrome 56.0.2924.87

Odp: Witam

Witam nowo przybyłego gościa! Bardzo mi miło gościć pana w naszym cudownym kraju. Oczywiście wyciągam do szanownego pana rękę i przyjmuję pana pomoc. Bardzo sie ciesze na zapal i pozytywne nastawienie. Oby nasza wspolpraca sie układała jak najlepiej. Z poważaniem Prezydent Muratyki.

Offline

#4 2017-10-26 22:52:45

Tak Sewybrał
Obywatel
Dołączył: 2017-10-26
Liczba postów: 83
Windows XPFirefox 51.0

Odp: Witam

Cześć [dblpt])


Poseł Sejmu IV kadencji, Republiki Muratyki
Przewodniczący (Prezes) Partii Demokratyczna Wolność Obywatelska (DWO)
Właściciel Koncernu Poj-Pasz i MurTV.
Adres: Mjeshkamtu, Umelski Ulen, Republika Muratyki, Nordata

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
tascraft - fdsfasasdad - deathangelpl - kopaninanahali - rzeczpospolitatrojganarodow